انتخابات در ۳ حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری تمدید شد

شهرکرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن، بروجن و همچنین اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار تمدید شد.

جعفر مردانی گرم‌دره روز جمعه به خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با قدردانی و تشکر از مردم ولایت‌مدار استان در خلق حماسه‌ای دیگر تاکید کرد: با توجه به درخواست‌های فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن و همچنین بروجن مبنی بر تمدید مدت زمان اخذ رای و نظر به موافقت وزیر کشور به استناد تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان رای‌گیری در این ۲ حوزه انتخابیه به مدت ۲ ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ ( ۸شب) تمدید شد.

وی افزود: با توجه به درخواست فرماندار مرکز حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار که با مشورت فرمانداران حوزه فرعی انجام شده بود، در این حوزه انتخابیه یک ساعت یعنی تا ساعت ۱۹ (۷ شب) تمدید شده است.

مردانی گرم‌دره تصریح کرد: در حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا با توجه به درخواست فرمانداران این شهرستان‌ها اخذ رای تمدید نشد و در همان مدت زمان قانونی یعتی تا ساعت ۱۸ (۶ عصر) به پایان رسید.

وی یادآور شد: قرار شد تمامی افرادی که در صف انتظار رای دادن هستند به داخل شعبه اخذ رای هدایت شوند و در مراحل رای‌گیری قرار گرفته و درب شعب بسته شود.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.

مردم چهارمحال و بختیاری ۴ نفر را برای حضور در مجلس یازدهم انتخاب می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha