برخی از شعب اخذ رای خرمشهر با کمبود تعرفه روبه‌رو شد

آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار خرمشهر گفت: حضور باشکوه مردم خرمشهر در ساعت پایانی انتخابات پس از تمدید رای‌گیری در شعب اخذ رای به اوج خود رسید به گونه‌ای که برخی از شعب با کمبود تعرفه روبه رو شد.

محمد حیدری شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران بیان کرد:امروز شاهد صف‌های طولانی مردم در شعب اخذ رای انتخابات مجلس یازدهم در خرمشهر بودیم و این نشان از اهمیت دادن مردم به سرنوشت خود دارد.

وی از مردم به خاطر مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای قدردانی کرد و گفت:تعداد صندوق های اخذ رای در این دوره از انتخابات نسبت به انتخابات پیشین، ۱۰ درصد افزایش یافته ، و ۸۶ شعبه ثابت و ۱۷ شعبه سیار اخذ رای در خرمشهر دایر شده است.

وی گفت: در راستای سیاست دولت و وزارت کشور مبنی بر سلامت و تامین امنیت انتخابات از مدت‌ها پیش اقدام به فعال کردن حوزه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی شده است.

حیدری افزود: مردم خرمشهر با آگاهی و بصیرت و آینده‌گری در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و دلیلی برای خرید و فروش رای در این شهرستان وجود ندارد.

۱۲۶ هزار نفر در خرمشهر در انتخابات مجلس یازدهم واجد شرایط رای دادن هستند.

چهار هزار نفر عوامل اجرایی در ۱۰۳ شعبه صندوق رای شهرستان خرمشهر به طور مستقیم و تعداد زیادی ازعوامل پشتیبانی با آنها همکاری می کنند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح جمعه همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =