حضور جامعه ورزشی خوزستان در انتخابات مجلس یازدهم

اهواز - ایرنا - جامعه ورزش استان خوزستان مشارکت گسترده‌ای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند.

به گزارش روز جمعه ایرنا ورزشکاران قشر محبوب و اثرگذاری در جامعه هستند و از ساعات آغازین رایگیری در پای صندوقهای رای حضور یافته و در انتخابات شرکت کرده اند؛ با توجه به شرایط کنونی جامعه همه اقشار مختلف از جمله ورزشکاران موظفند که این انتخابات را با شکوهتر برگزار کنند و شور و اشتیاق بیشتری در صحنه انتخابات داشته باشند.

حضور ورزشکاران به عنوان الگوهای جامعه در انتخابات بسیار مهم بوده و باعث می شود که دشمنان به مرز و بوم این مملکت تعدی نکنند.

سیدسالار محمدنیا رییس هیات تیراندازی خوزستان در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه است و همه به ویژه جامعه ورزش باید حضور گسترده ای در آن داشته باشند.

وی بیان کرد: با توجه به محبوبیت ورزشکاران در جامعه، این قشر نقش به سزایی در زمینههای مختلف اجتماعی به ویژه انتخابات دارد که در این راستا، وظیفه ورزشکاران و جامعه ورزشی نیز بسیار حساس و سنگین است.

سیدعلیرضا قریشی رییس هیات وزنه برداری خوزستان نیز گفت: امیدواریم که ورزشکاران به ویژه جامعه وزنه برداری خوزستان به پای صندوق های رای رفته و در انتخابات حضور گسترده و فعالی داشته باشند.

وی با بیان اینکه حضور ورزشکاران مطرح خوزستان موجب می شود تا دیگر اقشار جامعه راغب به شرکت در انتخابات شوند افزود: ورزشکاران و قهرمانان اسطوره های ورزشی هستند و مردم دید دیگری به آنها دارند.

رییس هیات کشتی خوزستان نیز با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای موجب تقویت نظام می شود گفت: حضور ورزشکاران به ویژه قهرمانان کشتی خوزستان در صحنه انتخابات، تاثیر به سزایی در شور و اشتیاق انتخابات دارد لذا این قشر باید در انتخابات نسبت به ادوار گذشته حضور چشمگیرتری داشته باشند.

سیدحسین مرعشیان افزود: جامعه کشتی خوزستان نیز همدوش و همگام با سایر اقشار مختلف مردم حضور گسترده ای را در انتخابات دارند؛ ورزشکاران با حضور خود در پای صندوق های رای باعث می شوند که تعدادی از افراد جامعه نیز با آنان درحوزه های رای گیری حضور یابند.

دانده نشان طلای پارادو ومیدانی جهان گفت: مهم ترین وسیله برای سلامت جامعه، ورزش است و با توجه به اینکه اکثریت مردم کشورمان را جوانان تشکیل میدهند از نماینده های مجلس یازدهم انتظار می رود که کمک حال ورزش خوزستان باشند.

امان اله پاپی انتخابات را حق مردم برای تعیین سرنوشت آینده خود دانست و از آحاد ملت درخواست کرد به افرادی رای دهند که دلسوز مردم باشند.

وی گفت: حضور گسترده مردم موجب می شود که دشمنان مایوس‌تر از گذشته شوند.

قهرمان کشتی آسیا و جهان نیز با بیان اینکه این دوره از انتخابات برای ما بسیار مهم است گفت: رهبر معظم انقلاب حضور در انتخابات را یک تکلیف دانستهاند و به طور قطع ما هم برای نشان دادن همبستگی خود پای صندوق های رای حاضر می شویم.

امیر قاسمی بیان کرد: در چهل سال گذشته به طور متوسط هر سال در کشور ما یک انتخابات برگزار شده و مردم با مشارکت حداکثری و پرشور مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی می زنند.

خوزستان ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد. این استان دارای ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی، ۱۳ حوزه انتخابیه فرعی و ۴۰ بخشداری مستقل است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در سراسر کشور در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =