تمدید مهلت رای گیری تا ساعت ۲۰ در لرستان

خرم آباد – ایرنا – استاندار لرستان گفت: با توجه به ازدحام جمعیت و درخواست فرمانداری ها، مهلت رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۲۰ امشب جمعه تمدید شد.

سید موسی خادمی در محل ستاد انتخابات اعلام کرد: مردم حضور در شعب را به ساعت پایانی موکول نکنند چراکه تمدید مهلت دوباره نیازمند بررسی های مجدد است.

وی تصریح کرد: با هرگونه اعلام پیروزی قبل از اعلام نتایج برخورد می کنیم و نتایج کانال های غیرمعتبر قابل قبول نیست چراکه شمارش آرا پس از پایان زمان رسمی رای گیری آغاز می شود.

با بیان اینکه برگزاری هرجشنی قبل از اعلام نهایی نتایج شمارش آرا غیرقانونی است ادامه داد: همچنان تذکر می دهیم افرادی که قصد اختلال دارند و در اطراف برخی شعب تجمع می کنند با برخورد جدی مواجه می شوند.

۱۷۱کاندیدا ی مجلس یازدهم لرستان در حال رقابت هستند.

در این دوره از انتخابات یکهزار و  ۴۸۹ شعبه برای استان پیش بینی شده است که از این تعداد ۷۲۵ شعبه شهری و ۷۶۴مورد روستایی می باشد و تعداد شعب اخذ رای ثابت و سیار نیز به ترتیب ۸۹۴ و ۵۹۵ مورد است .

 آمار واجدین شرایط رای دادن در استان  یک میلیون و ۴۸۰ هزار و ۶۴۴ نفر اعلام  شده که از این تعداد ۷۴۱هزار و ۹۸۶ نفر مرد و ۷۳۸ هزار و ۶۵۸ نفر دیگر زن هستند .

متولدین روز دوم اسفند ۱۳۸۰/۱۲/۲ و قبل از آن با در دست داشتن شناسنامه و شماره ملی می توانند در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رای دهند.

لرستان با هفت حوزه انتخابیه ۹ نماینده در خانه ملت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =