فرمانده مرزبانی ناجا: انتخابات بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی است

تهران-ایرنا-فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، انتخابات را بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی دانست و گفت: هر رای ملت ایران تیری بر قلب بدخواهان انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی روز جمعه با حضور در پای صندوق اخذ رای با بیان اینکه امروز روز بزرگی برای ملت ایران و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: دوم اسفند ماه، روز وحدت مردم ایران و هر رای ملت بزرگ ایران تیری بر قلب بدخواهان و دشمنان است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه "ملت ایران انقلابی است و انقلابی خواهد ماند"، افزود: افتخار می‌کنیم به عنوان مرزبان، از مرزهای مقدس ایران اسلامی دفاع می کنیم و امروز نیز مرزبانان در جشن ملی انتخابات نیز همراه با مرزنشینان در انتخابات مشارکت می‌کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: انتخابات بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی است که روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره)، شهدای اسلام و به ویژه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» را شاد خواهد کرد؛ نتیجه مجاهدت‌های سردار دل‌ها و شهدای مقاومت، امنیت آنسوی مرزهای ایران اسلامی و امنیت انتخابات مردمی ایران است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.

در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =