صف‌های طولانی مردم در شعبه اخذ رأی مسجد ابوذر تهران

تهران - ایرنا - مردم منطقه ۱۷ تهران عصر جمعه در ادامه فرآیند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور خود صف‌ های طولانی شعبه اخذ رأی مسجد جامع ابوذر، آرای خود را به صندوق انداختند.

هم اکنون که ساعت ۱۷ و ۱۰ بعدازظهر جمعه دوم اسفند ۹۸ را نشان می دهد صفوف به هم پیوسته و جمعیت فشرده مردم برای انتخاب کاندیداهای اصلح تصدی کرسی های مجلس شورای اسلامی که لحظه به لحظه به شمار آنان اضافه می شود، مشاهده می‌شود و اعضای این شعبه با دقت و وسواس زیاد در حال اخذ آرای مردم هستند.
حضور زنان به همراه کودکان در خردسال، مردان و جوان در صف‌های به هم پیوسته رای گیری در مسجد جامع ابوذر تهران شور و شعفی وصف ناشدنی به این شعبه انتخاباتی در جنوب غرب تهران بخشیده است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =