صف‌های طولانی مردم در شعبه اخذ رای مسجد ابوذر تهران

تهران - ایرنا - تهرانی‌های ساکن منطقه ۱۷ تهران عصر جمعه در ادامه فرآیند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور خود در صف‌ های طولانی شعبه اخذ رای مسجد جامع ابوذر، آرای خود را به صندوق انداختند.

صفوف به هم پیوسته و جمعیت فشرده مردم برای انتخاب نامزدهای اصلح تصدی کرسی های مجلس شورای اسلامی عصر جمعه لحظه به لحظه اضافه می شود.  

اعضای این شعبه هم با دقت و وسواس زیاد در حال اخذ آرای مردم هستند.
حضور زنان به همراه کودکان خردسال، مردان و جوان در صف‌های به هم پیوسته رای گیری در مسجد جامع ابوذر تهران شور و شعفی وصف ناشدنی به این شعبه انتخاباتی در جنوب غرب تهران بخشیده است.

مسوول صندوق اخذ رأی شماره یک مسجد جامع ابوذر :

مجید فراهانی مسوول صندوق اخذ رأی شماره یک مسجد جامع ابوذر در منطقه ۱۷ میزان مشارکت مردم در انتخابات را تا ساعت ۱۹ عصر جمعه دوم اسفند ۹۸ در این مسجد را یک هزار و ۹۶۲ نفر عنوان کرد.

وی در گفت و گو با ایرنا این آمار را اعلام کرد و گفت: در این مسجد جامع سه صندوق اخذ رأی وجود دارد که به ترتیب در صندوق شماره یک (۶۲۵ تعرفه رای)، صندوق شماره دو (۸۱۶تعرفه رای) و صندوق شماره سه ۵۲۱ (تعرفه رای) و به طور متوسط در هر صندوق آرای ۶۵۴ نفر تعرفه اخذ شد.
وی شمار افراد حاضر در پای هر صندوق مستقر در این مسجد را برای اخذ رای بیش از ۱۰۰ نفر عنوان کرد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha