مجلس یازدهم استکبار ستیز و انقلابی است

تهران - ایرنا - شماری از خانواده‌های شهدای منطقه ۱۷ تهران که برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انداختن آرای خود به صندوق های رای در مسجد ابوذر تهران حضور یافتند، مجلس آتی را استکبارستیز و انقلابی توصیف کردند.

این خانوادها عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مستقر در مسجد ابوذر تهران، علت حضور خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را کمک به آبادانی کشور و جلوگیری از پایمال شدن خون شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم به ویژه سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کردند.

این خانواده های شهدای  در ادامه خواستار عمل کردن نامزدهای مجلس شورای اسلامی به وعده های انتخاباتی خود شدند و گفتند: نمایندگانی را باید انتخاب کنیم که تفکر انقلابی و خدمتگزاری به مردم داشته باشد نه آنهایی که پول‌های آنچنانی خرج تبلیغات خود کردند و وقتی هم که رای آوردند به جای اینکه به مشکلات مردم رسیدگی کنند بدنبال سلفی گرفتن با چهر ها و تصویب لوایح استعماری و بیهوده هستند.  

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =