حضور پرشور شیعه و سنی در انتخابات خارچشم دشمنان شده‌است

گنبدکاووس - ایرنا - رییس حوزه انتخابیه شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در شرق استان گلستان، حضور مردم شیعه و اهل سنت این خطه از ایران اسلامی را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیار خوب توصیف و تصریح کرد: این حضور باشکوه، خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی شده‌است.

سیدرضا طباطبایی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که مطابق اطلاعات و گزارش‌های دریافتی از شعب اخذ رای در این حوزه انتخابیه، حضور مردم مناطق شهری و روستایی در انتخابات امروز نسبت به دوره‌های گذشته بیشتر برآورد شده‌ و این حضور پرشور مایه امید و افتخار برای مردم ایران اسلامی است.

وی با قدردانی از حضور باشکوه گروه‌های مختلف مردم حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه اعم از قومیت‌های مختلف و شیعه و سنی در انتخابات از صبح امروز تا الان، از آن دسته از واجدین شرایطی که هنوز موفق به رای دادن نشدند، درخواست کرد تا در ساعات باقی مانده، با حضور در نزدیکترین شعبه اخد رای محل سکونت‌شان، این حماسه بزرگ را تکمیل نمایند.

طباطبایی اضافه کرد: در ساعات گذشته، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دراین حوزه انتخابیه در کمال آرامش و بدون هیچ مشکلی برگزاری شده و تعرفه برگه رای هم به میزان کافی در اختیار تمامی ۳۱۲ شعبه اخذ رای در این حوزه انتخابیه گذاشته شده و درصورت درخواست شعب، مجددا تعرفه در اختیار آنها گذاشته‌می‌شود.

وی تصریح کرد: از کل شعب اخذ رای پیش بینی شده در این حوزه انتخابیه که با گستره ۶ هزار و ۵۰۰ کیلومترمربع وسعت، بزرگترین حوزه‌ در منطقه شرق استان گلستان به شمار می‌رود، ۷۵ شعبه در شهرستان مینودشت، ۷۶ شعبه در شهرستان گالیکش، ۸۹ شعبه در شهرستان کلاله و ۷۲ شعبه هم در شهرستان مراوه‌تپه مستقر شده و درحال رای گیری از مردم هستند.

چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه با مجموع جمعیت تقریبی ۳۴۰ هزار نفر جمعیت که ترکیبی از قومیت‌های مختلف از جمله ترکمن، فارس، ترک، سیستانی و بلوچ و پیروان هر دو مذهب شیعه و سنی هستند، یک کرسی نمایندگی درمجلس شورای اسلامی دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =