۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۹
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83684258
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کودکان امروز درس مشارکت آموختند

تهران- ایرنا- بسیاری از خانواده‌ها دست در دست کودکان خود امروز برگه‌های اخذ رای را به صندوق‌ها انداختند تا آنها مشارکت در امور کشور را بیاموزند.

 رضا غنی زاده که نوه خود را در آغوش گرفته است پدربزرگی است که به همراه دختر و داماد خود در مسیر بازگشت از سفر آخر هفته به صف انتخابات مجلس شورای اسلامی در حسینه ارشاد پیوسته است.

وی گفت: برای شرکت در انتخابات به همراه خانواده از سفر بازگشتیم تا در این وظیفه ملی و دینی شرکت کنیم و هنوز چمدان هایمان را از پشت ماشین بیرون نبردیم.

وی که نوه خویش را از هراس بادهای سرد زمستانی زیر پالتوی خود پوشانده است همراهی نوه خویش را آموزشی می داند تا بتواند آینده کشور را در آرامش به نسل بعد بسپارد.

غنی زاده که بازنشسته مرکز قلب تهران است، مجلس را قلب تبنده کشور توصیف کرد و اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند نیروی محرکه توسعه کشور باشد و انتخاب افراد اصلح توسط مردم نعمت بزرگی در مشارکت در امور کشور است که انقلاب به آنها هدیه کرده است و باید این میراث را به کودکان خود بسپارند.

زهرا آرامش خانم میانسالی است که آرام در صف انتخابات کودک خود را در آغوش دارد و با لحنی آرام تر حضور در صف انتخابات را موجب افزایش کرامت انسان می داند که فرزندانش باید از آن بهره مند شوند.

وی که نگران شرایط آینده فرزندانش است انتظارش از مجلس شورای اسلامی را توجه به مشکلات معیشتی مردم عنوان کرد و گفت: از رهبر معظم انقلاب آموختیم که تنها با انتخابات می توانیم در سرنوشت کشور سهیم باشیم.

فرزانه قدوسی دختر دانش آموزی که با پوشش مدرسه در انتخابات حضور دارد نیز تاکید کرد: در نوشتن برگه انتخابات به پدرم کمک کردم چون پدرم می گوید که خط من زیباتر از خط اواست.

 فرزانه نوشتن را تازه آموخته است و پدرش با ذکاوت خویش مسیر ساختن کشور را به او می آموزد.

حسینه ارشاد امروز میزبان کودکان بسیاری است که امروز درحال آموختن مشارکت در ساخت آینده کشورشان هستند و درس بصیرت را به صورت شهودی در حافظه خود به خانه یادگار می برند.

اخبار مرتبط

  • ما رای میدهیم

    ما رای میدهیم

    کرج- ایرنا - همزمان با دوم اسفندماه مصادف با برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =