هیچ فردی در سبزوار به کرونا مبتلا نشده است

سبزوار- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با تکذیب مشاهده بیمار کرونا در سبزوار گفت: تاکنون هیچ مورد مشکوک به کرونا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گزارش نشده است.

دکتر علیرضا مسلم روز جمعه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: تصویری از درخواست آزمایش در بیمارستان واسعی سبزوار برای بیماری مشکوک به کرونا در فضای مجازی منتشر شده بود که به معنای مثبت بودن و یا ابتلای آن فرد به بیماری کرونا نبود.
وی تصریح کرد: اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلای به این بیماری به طور جدی پیگیری می شود و مرکز آموزشی - درمانی واسعی سبزوار برای معالجه افراد مشکوک به کرونا در شهرستانهای زیر مجموعه این دانشگاه پیش‌بینی شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بیماری کرونا، قابل پیشگیری است و به‌ راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلای به این بیماری جلوگیری کرد که از آن جمله است شستن مداوم دست‌ها با آب و صابون که یکی از بهترین راهکارها برای پیشگیری از ابتلای به این بیماری است.
دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با ۶ بیمارستان تخصصی، ۸۵۰ تخت مصوب، ۲۸ مرکز بهداشتی درمانی و ۵۵ داروخانه دولتی و خصوصی و با ۸۰ داروساز به ۶۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داروزن در غرب خراسان رضوی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کند.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =