۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۵
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83684233
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هیچ مورد امنیتی در روند برگزاری انتخابات کرمان وجود ندارد

کرمان - ایرنا - رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور و فرماندار کرمان روند مشارکت مردم در این حوزه انتخابیه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هیچ مورد امنیتی در روند برگزاری انتخابات این مناطق وجود ندارد .

علی بابایی روز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه توزیع شعب متناسب با جمعیت پیش‌بینی شده است افزود: تعداد ۵۱۱ هزار و ۳۸۹ نفر در حوزه انتخابیه کرمان و راور حق رای دارند که ۲۵۸ هزار نفر آن‌ها مرد و ۲۵۳ هزار نفر آن‌ها زن هستند.
وی از همکاری ۱۰ هزار نفر در امر انتخابات حوزه انتخابیه کرمان و راور خبرداد و تصریح کرد: ۳۱نفر نامزد انتخاباتی در حوزه انتخابیه کرمان و راور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با یکدیگر رقابت می کنند.
فرماندار کرمان به اقدامات انجام شده برای برگزاری این انتخابات اشاره کرد و گفت: روز گذشته از شعب اخذ رای بازدید به عمل آمد و شبکه ارتباطی آن‌ها آزمایش و همچنین آموزش لازم ارائه شده است.
بابایی با بیان اینکه تعرفه‌های اخذ رای ، صورتجلسه و تمام اقلام و لوازم انتخاباتی شعب اخذ رای کرمان بامداد امروز تحویل نمایندگان فرماندار داده شده تصریح کرد: دستگاه‌های احراز هویت نیز به روز رسانی شده است.
وی با بیان اینکه استقبال مردم کرمان در ساعات آغازین اخذ رای نیز مطلوب بود تصریح کرد: در ساعات ابتدایی صبح شاهد حضور افراد بالای ۹۵ سال سن نیز در شعب اخذ رای بوده‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha