فرمانده نیروی انتظامی: تاکنون مشکل امنیتی گزارش نشده است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر این که تاکنون مشکل امنیتی گزارش نشده است، گفت: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

سردار حسین اشتری با بیان اینکه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق های رای حضور یافته اند، اظهار داشت: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریع‌تر به انجام برسانند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رای بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رای از ماه‌های گذشته با برنامه ریزی‌های دقیق انجام شده است ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با ماموران نیروی انتظامی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

این مقام عالی انتظامی عنوان کرد: حدود ۲۰۰ هزار نفر نیروهای پلیس به همراه بسیج و نیز ۱۰۰ هزار نفر گشت‌های پلیس در اقصی نقاط کشور به کارگیری شده اند؛ بحمداله تمامی مسئولان همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

سردار اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکاران مان تبریک میگویم و قدردان زحمات تمامی همکاران و خانواده‌هایشان هستم، چرا که آنان از ماه های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده اند.

فرمانده ناجا تصریح کرد: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =