حضور مردم رامیان و آزادشهر در شعب اخذ رای رو به افزایش است

گنبدکاووس - ایرنا - رییس حوزه انتخابیه شهرستان‌های رامیان و آزادشهر در شرق استان گلستان با خوب ارزیابی کردن استقبال مردم در انتخابات امروز، اعلام کرد که هم اکنون حضور مردم در شعب اخذ رای این حوزه انتخابیه رو به افزایش است.

حمیدرضا چوبداری عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور واجدین شرایط دو شهرستان رامیان و آزادشهر از زمان شروع رای‌گیری تا ظهر امروز خوب بوده اما این حضور هم اکنون در بیشتر شعب اخذ رای این حوزه انتخابیه رو به افزایش است.

وی با اشاره به استقرار ۱۸۴ شعبه اخذ رای در رامیان و آزادشهر، افزود: از این تعداد ۹۶ شعبه در سطح شهرستان رامیان و ۸۸ شعبه دیگر در مناطق شهری و روستایی شهرستان آزادشهر مستقر شده و مشغول رای‌گیری از واجدین شرایط هستند.

چوبداری اضافه کرد: برگه تعرفه رای به اندازه کافی و حتی ۱۰ تا ۱۵ درصد بیش از جمعیت پیش‌بینی شده در اختیار شعب اخذ رای این دو شهرستان گذاشته شده و درصورت نیاز به تعرفه رای جدید، بلافاصله برای شعبه درخواست کننده ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: درسایه هماهنگی و همکاری خوب عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و انتظامی، جریان انتخابات در کمال آرامش و امنیت درسطح این حوزه انتخابیه درحال برگزاری است و مشکل خاصی در روند برگزاری ایجاد نشده است.

دو شهرستان رامیان و آزادشهر درمجموع با حدود ۱۸۰ هزار نفر جمعیت، یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =