تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مقابل شهر خودرو یک غایب دارد

اهواز - ایرنا - تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و یکم لیگ برتر با یک بازیکن غایب به مصاف شهرخودرو خواهد رفت.

مهران حسنوند مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجدسلیمان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از تساوی هفته‌ گذشته مقابل سپاهان، در هفته نوزدهم رقابت‌ها در یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود به مصاف شهرخودرو خواهد رفت که در این دیدار عباس عسگری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

وی با بیان اینکه سایر بازیکنان تیم مشکلی برای بازی با شهر خودرو ندارند گفت: تیم ما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده و تنها ۲ شکست در ۱۹ بازی قبل داریم. بی شک تلاش می کنیم در ادامه راه بتوانیم بهتر ظاهر شویم و جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.

مدیر رسانه ای باشگاه نفت با اشاره به اینکه تمامی بازیکنان به ویژه افراد تازه وارد تیم به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار دارند گفت: در این فصل حمایت همه جانبه هواداران کمک بسیاری به ما کرد و امیدواریم این حمایت همچنان ادامه داشته باشد.

حسنوند با اشاره به اینکه بازی کردن مقابل تیم های بزرگ انگیزه بازیکنانمان را دوچندان می کند گفت: تیم نفت مسجدسلیمان نشان داده که در بازی های خارج از خانه تیم دست و پا بسته ای نبوده و همواره به دنبال یک بازی جذاب و تماشاگرپسند به همراه کسب امتیاز است. 

به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۲۷ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی جای گرفته است.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و سپاهان از ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارم اسفندماه در مشهد برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =