۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83684000
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

روز انتخاب در دیار سردار دلها

کرمان - ایرنا - امروز در دیار سردار دلها روز انتخاب است و همه می‌دانند با مشارکت سیاسی خود علاوه بر اینکه حماسه‌ای دیگر را برای این انقلاب رقم می‌زنند بسیاری از توطئه‌های دشمنان را بی اثر خواهند کرد.

به گزارش  ایرنا مردم استان کرمان نیز از ساعات اولیه صبح امروز(۲ اسفند) با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای مشارکت سیاسی خود را از پایتخت مقاومت ایران به نمایش گذاشتند.

مردمان دیار کریمان با شور و شوق وصف ناشدنی به پای صندوق‌های رای آمده‌اند تا بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهید سپهبد سلیمانی میثاقی دیگر ببندند و به فرمان رهبری لبیک بگویند.

همانگونه که در وصیت نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آمده " جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند" رای می دهیم چون چشم سردار به برگه‌های رای ما است.

امروز حضور رای اولی‌ها نیز در دیار کریمان بسیار چشمگیر است و ۶۹ هزار رای اولی نخستین مشارکت سیاسی خود را تجربه خواهند کرد.

ما در انتخابات فقط انگشتمان رنگی می شود

یکی از جوانان کرمانی به خبرنگار ایرنا از  اهمیت و شرکت در انتخابات گفت: انتخابات یک حکم و وظیفه شرعی است و این مهم نشان می دهد که تکلیف بر ما تمام است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که حضور مردم را در صحنه کمرنگ کنند تصریح کرد: ما در انتخابات فقط انگشتمان رنگی می شود اما شهدا جان خودشان را برای این انقلاب دادند و حضور ما در انتخابات تنها کاری است که می توانیم برای شهدا انجام دهیم.

یکی از رای اولی های کرمان به ایرنا گفت: انتخابات مظهر با شکوه مردم در صحنه است و حضور مردم در پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی و انسجام این ملت را بیشتر می‌کند.

وی با بیان اینکه خوشحالم که می توانم در سرنوشت کشورم تصمیم گیری  کنم افزود: لازمه مجلس قوی حضور قوی و گسترده مردم در صحنه است.

یکی از دانشجویان کرمان نیز با اشاره به انتخاب درست و اصلح به خبرنگار ایرنا گفت: باید نماینده ای را انتخاب کنیم که دلسوز مردم و این انقلاب باشد و برای مشکلات مردم راهکارهایی را ارائه دهد.

وی تصریح کرد: مهم نیست برنده انتخاب چه کسی است اما مهم است منتخبین  به وعده‌هایی که به مردم داده‎اند؛ درست عمل کنند.

حضور حداکثری مردم دست  دشمنان را از سر این آب و خاک کوتاهتر می‌کند

مادر جوانی که به همراه فرزند خود به شعب اخذ رای آمده بود گفت: دلیل اینکه خانواده‌ها با فرزندان خود به صحنه مشارکت سیاسی می‌آیند این است که از همین سن بدانند که انتخابات وظیفه و تکلیف شرعی است.

یکی دیگر از شهروندان کرمانی با بیان اینکه چشم جهانیان در همه ادوار و در حال حاضر بیش از همیشه به انتخابات کشور ما دوخته شده است گفت: حضور حداکثری در انتخابات شور و شعور سیاسی ملت ایران را به نمایش می گذارد.
 وی افزود: هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد دست دشمنان را از سر این آب و خاک کوتاهتر خواهد شد.

امروز تاریخ چشم به راه است تا بار دیگر رشادت و پایداری‌های مردم ایران زمین را به رخ جهانیان بکشاند.

۸۷ نامزد انتخاباتی در استان کرمان برای تصاحب ۱۰ کرسی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند و ۲ هزار و ۲۴۹ شعبه اخذ رای شامل یک هزار و ۳۲۸ شعبه ثابت و ۹۲۱ شعبه سیار در سطح استان کرمان برقرار است.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =