انتخابات روز سربلندی مردم ایران است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آبادگفت: انتخابات روز تجلی شعور و عقلانیت مردم و روز موفقیت و سربلندی همه ملت ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه که در مصلی الغدیر شهرستان خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: امروز روزی است که مردم شیفتگان خدمت را انتخاب می کنند، روز مسابقه برای خدمتگذاری است زیرا در نظام اسلامی شیفته خدمت بودن ارزش است.
وی با بیان اینکه امروز مردم سهم خود را در قانونگذاری به منتخبین واگذار می کنند ادامه داد: بدیهی است که مجلس برخواسته از انتخاب مردم، باید نیاز ملت را در اولویت قرار دهد.
خطیب نماز جمعه خرم آباد با بیان اینکه باید در مجلس آینده طوری عمل شود که تفاوت در دریافتی ها از بین برود افزود: شایسته نیست گروهی حقوق نجومی دریافت کنند و گروهی در شرایط حداقلی آن هم با دیرکرد چندماهه حقوق مواجه باشند.
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی اظهار داشت: ما توانستیم در زیر بار شدیدترین تحریم ها مقاومت کنیم و مردم نیز وفاداری خود را در ۲۲ بهمن و امروز در انتخابات که مکمل حضور در راهپیمایی دهه فجر است نشان دادند لذا شرکت در انتخابات خوشنودی امام عصر(عج) و رضایت رهبر انقلاب را در پی خواهد داشت.
خطیب نماز جمعه خرم آباد گفت: روز شنبه صرفنظر از موفقیت افراد، روز جشن ملی و سربلندی ملت ایران است و مردم استان هم یکبار دیگر ولایت مداری و انقلابی گری خود را نشان می دهند.
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: چه زیباست روزی که در استان نامزدهای انتخاباتی در کنار هم به همراه حامیانشان زیر یک سقف حاضر شده و به معرفی خود و برنامه هایشان بپردازند و بعد از اتمام جلسه نیز با صلح و آرامش و همدلی اجتماع را ترک کنند.
وی اظهار داشت: انتظار می رود هر کسی که برگزیده شد منتخب همه به حساب بیاید و پس از اتمام انتخابات وحدت و یگانگی بر جامعه حاکم شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =