امام جمعه گرگان: انتخابات جهاد عمومی برای تقویت کشور است

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت که مشارکت فعالانه در انتخابات، هم‌ردیف جهاد عمومی بوده و برای تقویت و پشتیبانی از کشور در عرصه‌های گوناگون ضروری است.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت: همه مردم ایران مسوولیت داریم در پای صندوق های رای حاضر شده و برای تشکیل مجلس قوی و کارآمد، افراد شایسته را انتخاب کنیم.

امام جمعه گرگان با اشاره به قدرت نظامی ایران گفت: قدرت مردمی مهم تر از توان دفاعی است که یکی از نشانه های این قدرت مردمی، حضور پرشور در انتخابات و دیگر عرصه های سیاسی و اجتماعی است.

آیت الله نورمفیدی اضافه کرد: ایران به قدرتی دست پیدا کرده که آمریکا نمی تواند مانند سایر کشورهای همسایه با چشم عنوان ارباب و نوکری به ما نگاه کند.

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: انتخابات دوم اسفند فرصت دیگر نمایش اقتدار مردمی و توان ملی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان از جمله آمریکا است.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که دو نفر از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی‌آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن، گمیشان و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =