نسل جوان وصیت نامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را بخوانند

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به ویژگی های سردار دلها ،گفت: نسل جوان وصیت نامه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را با دقت بخوانند و با هم بحث کنند.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در نماز جمعه این هفته کرمان در مصلی بزرگ امام علی(ع) با اشاره به وصیت نامه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: در وصیتنامه سردار به معرفت و شعور اشاره شده  که بعدی  از معرفت دشمن شناسی و زمان شناسی است.

وی افزود: میدان شناسی نیز یکی دیگر از ابعاد معرفت است و باید میدان ها و جبهه ها را به خوبی بشناسیم.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه یک ملت با شعور و معرفت کاملا بعدهای معرفت را می شناسد، تاکید کرد: این ملت حرکت در خط رهبری را خوب می دانند و به آن اعتقاد دارند و در عملیات های  خود در جبهه های انقلاب کاملا به فرمان ایشان هستند.
امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: وصیت نامه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلمیانی کاملا ابعاد یک جریان با معرفت و با شعور را به خوبی مشخص کرده است و به بخش های آن پرداخته است.
وی با بیان اینکه در این وصیت نامه محور مسلمانان ولایت فقیه است گفت: هر روز در جهاد بودن و با دشمن مبارزه کردن و در خط مقدم بودن نه پشت خط مقدم بودن، وصیت پر از معرفت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

خطیب نماز جمعه کرمان با بیان اینکه توجه به اصول انقلاب یکی دیگر از نکات وصیت نامه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است ابراز کرد: خطوط را بر اصول ترجیح ندادن و گرایش های سیاسی را بر اصل اسلام ترجیح ندادن است از دیگر نکات وصیت نامه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی خاطرنشان کرد: این وصیت نامه خبر از کاروانی سرافراز، پاک و مطهر در میان آورده و این کاروان همچنان در حرکت است.
وی ادامه داد: این کاروان انسان‌های پاک و پاکی هاست و شهدای عظیم الشأن است که هر روز می شود گروهی یا فردی یا افرادی به این کاروان بپیوندند و گروهی در انتظار پیوستن به این کاروان اند که آنها باید خودشان را بیشتر مواظبت کنند تا از این کاروان فاصله نگیرند.
وی با با بیان اینکه شهید هم خودش پاک است و هم پاک کننده است گفت: رستاخیزی که در شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلمیانی اتفاق افتاد، دیدید که حرکتی الهی به وجود آمد و این کار کاروان شهدا است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =