خریداران رای در چابهار دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع آوری ۱۸۹ شناسنامه کرده بود، شناسایی و منهدم شد.

سردار محمد قنبری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شب گذشته و با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری نیروهای انتظامی، باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع‌آوری ۱۸۹ شناسنامه کرده بود، شناسایی و منهدم شد.
وی ادامه داد: به تعداد کافی ماموران نیروی انتظامی در سر صندوق های اخذ رای حضور دارند و هم‌اینک انتخابات در سیستان و بلوچستان به خوبی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: گشت‌های ویژه‌ای در مسیرهای مختلف امنیت انتخابات را در دستور کار خود قرار داده‌اند و نظارتی نیز بر خطوط فیبر نوری داریم و در این بخش گشت‌هایی نیز در اختیار شرکت مخابرات گذاشته‌ایم تا در صورت قطع فیبر نوری مشکل نیرویی نداشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: در حوزه انتخابات در سیستان وبلوچستان هیچ‌گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و روند برگزاری انتخابات در این استان به خوبی در حال انجام است.

سردار قنبری اظهار داشت: سه طرح ویژه انتخابات شامل طرح قبل، حین و بعد از انتخابات در سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی شده و هم‌اینک از شب گذشته وارد بخش حین انتخابات شده ایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =