کشور به مجلس انقلابی نیاز دارد

بندرعباس - ایرنا - کشور به مجلسی قوی و انقلابی که بتواند به دشمنان سیلی زده، آرمان‌های انقلاب و خواسته‌های مردم را پیگیری و محقق کرده و با فساد مبارزه کند نیاز دارد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی باید به تمام معنا در شان ملت ایران بوده و برای تحقق خواسته ها و آرمان‌های آنان کار کند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده ادامه داد: مجلس شورای اسلامی که نمایندگان آن با انتخاب امروز مردم تعیین می‌شوند نباید واداده باشند بلکه بایستی رانت ستیز، متنفر از فساد، مردم دار و به دور از زد و بندها بوده و بتوانند مردم را همراهی کنند.

وی در بخشی از سخنان خود بیان داشت: عین الاسد آغاز سیلی زدن ایران اسلامی به دشمنان بود و مردم در ۲۲ بهمن سیلی اول را به آنان زدند و مشارکت گسترده در انتخابات سیلی دوم است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اشاره کرد: نمایندگان مجلس باید انقلابی بوده و بتوانند همگام با مردم به دشمنان سیلی بزنند و آمریکایی‌ها نیز باید منتظر سیلی های بیشتری از جمهوری اسلامی و ملت ایران باشند.

نماینده ای همانند شهید همت انتخاب کنید

 حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در خصوص ویژگی‌های نماینده مجلس شورای اسلامی هم گفت: نماینده مجلس شورای اسلامی باید مرزهای دوست و دشمن را تشخیص داده و مانند شهید همت برای آن ملاک و معیار داشته باشد.

وی در خصوص تمیزدادن جبهه خودی از دشمن هم گفت: هرجایی دشمن تمام توان تبلیغاتی خود را برای تخریب آن بکار گرفته جبهه خودی است و اکنون دشمنان تمام توان خود را علیه ملت انقلابی ایران بکار گرفته‌اند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به تبلیغات نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان، ابراز داشت: برخی حرکت‌هایی که مشاهده شد مایه تاسف بود و بعضی از این حرکت ها گناه است.

 نماینده ولی فقیه در هرمزگان وامام جمعه بندرعباس ادامه داد: زیبنده نیست که برای ورود به مجلس شورای اسلامی دست به هر حرکتی زد.

عبادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: روسای جمهور آمریکا در این سال‌ها ۲ واژه تحریم های هوشمندانه و فشار حداکثری را بکار برده اند که در برابر آن باید مقاومت هوشنمدانه و حضور حداکثری را بکار گرفت.

وی  بیان داشت: مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و فشارها دشمنان را مایوس کرده است و آنان نیز به این مساله اذعان داشته و بر سر یکدیگر فریاد می‌کشند.

حجت الاسلام عبادی زاده اضافه کرد: تصور می کردند ظرف مدت سه ماه تحریم و فشار حداکثری ملت ایران به زانو در می‌آیند ولی چنین نشده است، همچنین حضور حداکثری ملت ایران پای صندوق های رای می‌تواند خواب‌های پریشان آنان را تعبیر ناشدنی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =