رییس بنیاد شهید: مشارکت حداکثری در انتخابات خواست شهدا است

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن ثبات و تقویت نظام جمهوری اسلامی و در واقع امتداد راه و خواست شهدا و ایثارگران خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی روز جمعه با حضور در وزارت کشور رأی خود برای انتخاب نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت گسترده مردم در انتخابات افزود: ایثارگران عزیز نیز همچون همیشه و مانند سایر اقشار مردم مثل همیشه حضور پرشوری در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت. ایثارگران برای دفاع از کشور و انقلاب اسلامی تلاش‌های بسیاری کرده‌اند .
وی با اشاره به انتخاب تمام بخش‌ها و ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران توسط مردم گفت: تمام مسئولان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند و مشارکت مردم در این انتخابات مانند همیشه نشان‌دهنده دخیل بودن مردم در اداره امور است که باعث تقویت نظام و افزایش اعتماد مردم می‌شود و دشمنان را نیز ناامید خواهد کرد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت 8 صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

9294** 1071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =