مردم ایذه امروز پای صندوقها مشارکت حداکثری دارند

اهواز-ایرنا- فرماندار ایذه گفت: مردم این شهرستان از صبح امروز حضوری پرشور و حداکثری پای صندوق‌های رأی داشته‌اند.

حسین لامی‌زاده روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از صبح امروز و در ساعت مقرر شعبه‌های أخذ رأی باز و پذیرای مردمی بودند که برای حضور حداکثری در انتخابات شرکت کردند.

وی افزود: با توجه به وضعیت جغرافیایی ایذه و وجود مناطق روستایی و عشایری متعدد، مسئولان اجرایی و نظارتی از روز گذشته در این مناطق مستقر شدند تا فرایند رای‌گیری در این حوزه‌ها نیز طبق برنامه انجام شود.

فرماندار ایذه از وجود چند شعبه پروازی رأی‌گیری در ایذه خبر داد و تصریح کرد: کار انتقال عوامل اجرایی انتخابات به مناطق سخت‌گذر صبح امروز به وسیله بالگرد انجام و هم اکنون فرآیند رأی‌گیری در این مناطق نیز در حال انجام است.

لامی‌زاده حضور مردم ایذه در شعب اخذ رأی را حداکثری قلمداد کرد و گفت: رقابت انتخاباتی در این شهرستان با حضور مردم شور و هیجان زیادی پیدا کرده است.

وی افزود: حدود ۱۳۵ هزار نفر در شهرستان ایذه واجد شرایط رأی دادن در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند که از این تعداد سه هزار و ۴۰۰ نفر رأی اولی هستند.

حوزه انتخابیه شهرستان های ایذه و باغ‌ملک یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

براساس آمار اعلام شده ، میزان مشارکت سیاسی مردم استان خوزستان در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی بیش از ۵۵ درصد بوده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha