انتخابات مانور قدرت نظام در منطقه و جهان است

سنندج - ایرنا - فرماندار سروآباد گفت: برگزاری انتخابات و حضور باشکوه مردم در این انتخابات مانور قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و تمام جهان بوده و و این حضور پرشور مردم پیام روشنی برای دشمنان است.

کامیار میرزایی روز جمعه در حاشیه رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سروآباد اظهار داشت: امروز شاهد حضور پرشور و پررنگ مردم متدین و انقلابی سروآباد در پای صندوق های رای بودیم.

وی افزود: امروز مردم سروآباد و همه ملت ایران با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای یکبار دیگر دشمنان را مایوس خواهند و به آنها ثابت می‌کنند که به نظام و انقلاب خود وفادار هستند و در تعیین سرنوشت کشورشان سهیم بوده و خواهند بود.

فرماندار سروآباد یادآور شد: باتوجه به تحولات اخیر منطقه و انواع توطئه های و هجمه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی این دوره از انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی اهمیت ویژه ای دارد و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار انگیزه‌ای شد تا ملت ایران هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسیار پرشورتر و پررنگ تر از سال های قبل باشد که این حضور پرشور مردم به برکت خون شهیدان والامقامی چون سردار سلیمانی است.

میرزایی اضافه کرد: از همه مردم بافرهنگ و انقلابی سروآباد می خواهیم که رای های خود را به وقت های آخر موکول نکنند و در ساعات مشخص شده در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.

مردم با رای خود مجلسی تاثیر گذار را انتخاب می‌کنند

امام جمعه سروآباد نیز در حاشیه رای گیری اظهار داشت: حضور ما در انتخابات بخاطر استقلال مملکت و رفاه حال مردم است و اینکه اگر مشکلاتی در جامعه باشد از طریق مجلس شورای اسلامی که قوه مقننه و قانون گذار است، پیگیری و برطرف شود.

ماموستا سید عبدالقادر حسینی افزود: مردم ما سعی کنند در انتخابات امروز حضور پرشور و حداکثری داشته باشند و اصلح ترین فرد، شجاع ترین، متدین ترین و با لیاقت ترین فرد را انتخاب کنند تا در مجلس شورای اسلامی بتواند برای حل مشکلات مردم مثمرثمر باشد.


وی یادآور شد: استقلال و آزادی ما به انتخابات و به نظام گره خورده است و می توان گفت دموکراسی واقعی در انتخابات حاصل می شود لذا وظیفه همه ملت ایران است که در این انتخابات و سایر صحنه های انقلاب حضوری حداکثری داشته باشند.

وی تاکید کرد: اگر ما در این انتخابات شرکت نکنیم به این معنی است که نمی توانیم در سرنوشت کشورمان تصمیم بگیریم و این فرصت را به دشمنان می دهیم که در امور داخلی کشور ما تصمیم بگیرند.

امام جمعه سروآباد اضافه کرد: در این برهه حساس زمانی که دشمنان در کمین نشسته اند تا حضور مردم را کمرنگ و سرد جلوه دهند این حضور پرشور مردم آب سردی بر توطئه ها و نقشه های شوم و شیطانی آنها می ریزد و این پیام را به آنها می رساند که ملت ایران از دشمنان نفرت و انزجار دارند.

دادستان عمومی انقلاب شهرستان سروآباد نیز در حاشیه به صندوق انداختن رای خود اظهار داشت: امروز به عنوان قطره ای  از دریای خروشان ایران اسلامی آمده ام تا رای خودم را به صندوق بیندازم.

حجت الاسلام و المسلمین عاصمی افزود: امروز مردم با بصیرت و آگاه سروآباد در پای صندوق های رای حاضر شدند و این حضور پرشور مردم نشان می دهد که مردم ما این برهه حساس زمانی را درک کرده اند و به دشمنان نشان داده اند که پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

وی تاکید کرد: این حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در واقع لبیک به خون شهدا و بیعت با رهبری و گرامیداشت خون پاک شهید سردار سلیمانی است که برای دشمنان ناامید کننده و قابل پیش بینی نبود.

یکی از رای دهندگان سروآبادی هم که برای اولین بار رای خود را به صندوق انداخت اظهار داشت: بسیار خوشحالم که برای اولین بار توانستم در آینده کشورم تصمیم بگیرم و با رای خودم در سرنوشت آب و خاک میهن اسلامی تاثیرگذار هستم.
یکی از شهروندان مسن سروآبادی نیز اظهار داشت: تاکنون در همه انتخابات برگزار شده کشور حضور داشته ام و هر بار با رای خودم توانسته ام در آینده این آب و خاک سهیم باشم و به دشمنان بگویم که ما ایرانی هستیم و خودمان می خواهیم در آینده کشورمان تصمیم بگیریم.

رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سروآباد همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز جمعه ۲ اسفند در ۶۲ شعبه اخذ رای آغاز شده است.
در این دوره از انتخابات ۱۴ نفر برای تصاحب یک کرسی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سروآباد و مریوان به رقابت می پردازند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =