حضور پرشور مردم مرند و جلفا در پای صندوق‌های رای

تبریز- ایرنا- فرماندار مرند گفت: حضور مردم مرند و جلفا در پای صندوق‌های رای در اولین ساعت‌های رای گیری بسیار پرشور بوده و با این حضور علاقمندی خود به منافع و مصالح ملی را نشان داده و رسالت دینی خود را نیز به سرانجام می‌رسانند.

داود گرشاسبی ظهر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعداد ۲۵۸ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابی مرند و جلفا آماده دریافت رای مردم است که ۱۸۰ شعبه در مرند و ۷۸ شعبه در جلفا مستقر می‎باشد.
فرماندار ویژه مرند اضافه کرد: تعداد واجدین شرایط رای دادن نیز در این حوزه انتخابی، ۲۳۲ هزار نفر بوده که ۱۸۵ هزار نفر از شهرستان مرند و ۴۷ هزار نفر نیز سهم جلفا است.
رییس حوزه انتخابی مرند و جلفا افزود: تعداد ۵۱۴۰ نفر در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه فعالیت می کنند.
وی یادآوری کرد: حضور پرشور در پای صندوق های رای، برای تامین منافع کشور و اسلام ضروری بوده و نشان می دهد ما به دنبال منافع ملی کشور و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم.
روند اخذ رای در حوزه انتخابی مرند و جلفا از ساعت ۸ صبح امروز همزمان با سراسر کشور آغاز شده است و مردم این حوزه از نخستین دقایق آغاز انتخابات با نشاط به پای صندوقهای رای آمده اند تا دوم اسفند ماه ۹۸ را به یک روز بزرگ و به یاد ماندنی تبدیل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =