مدارس کرمانشاه شنبه تعطیل است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مدارس شهرستان کرمانشاه با توجه به درگیر بودن در فرآیند رای‌گیری و احتمال افزایش زمان شمارش آرا فردا (شنبه) تعطیل خواهند بود.

مجید یزدان پناه روز جمعه در ستاد انتخابات کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون تعدادی از کارکنان آموزش و پرورش و معلمان و کارکنان این سازمان درگیر روند برگزاری انتخابات هستند.
وی افزود: براساس تصمیم ستاد انتخابات استان کرمانشاه افرادی که امروز در روند برگزاری انتخابات از اعضای کادر اجرایی هستند، می توانند فردا استراحت کنند و در ادارات حاضر نشود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: همچنین براساس تصمیم ستاد انتخابات استان تمام مدارس شهرستان کرمانشاه با توجه به درگیری در فرآیند رای گیری و شمارش آرا فردا شنبه تعطیل اعلام شده اند.
یزدان پناه اعلام کرد: تاکنون تصمیمی در خصوص تعطیلی مدارس دیگر شهرستان های استان اتخاذ نشده است.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح امروز (جمعه دوم اسفند) در استان کرمانشاه آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.
کار رای گیری در ۶ حوزه انتخابیه استان کرمانشاه برای انتخاب هشت نماینده مجلس شورای اسلامی از بین ۱۳۴ نامزد باقی مانده آغاز شده است.
براساس اعلام ستاد انتخابات کرمانشاه یک هزار و ۵۸۵ صندوق اخذ رای امروز آرای مردم این استان را جمع آوری می کنند که از این تعداد ۶۲۱ صندوق سیار و باقی ثابت هستند.
یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۴۱۳ نفر از مردم استان کرمانشاه در این دوره از انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند که ۵۸ هزار و ۲۸۰ نفر از آنها را رای اولی ها تشکیل می دهند.
کسانی که ۱۸ سال تمام دارند یعنی متولدین دوم اسفند ۱۳۸۰ و قبل از آن می توانند با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی (کد ملی هم قابل قبول است) می توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند.