رییس پلیس پایتخت: حضور مردم در انتخابات پرشور است

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با وجود همه تبلیغات دشمن، مردم حضور پرشوری در انتخابات دارند.

سردار حسین رحیمی روز جمعه در جریان بازدید از مسجدالنبی نارمک در جمع خبرنگاران افزود:‌ از صبح در حال رصد حوزه ها به لحاظ امنیتی هستیم، براساس اطلاعات و گزارش هایی که دریافت کرده ایم حضور مردم بابصیرت ایران در انتخابات امسال قابل تحسین است.

وی اظهار داشت: حواس مردم همیشه هست که چه زمانی باید در صحنه های مختلف انقلاب حضور و مشارکت گسترده داشته باشند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه با وجود همه تبلیغات از سوی دشمن، انتخابات پرشوری را داریم، افزود: به طور طبیعی با توجه به دشمنی ها با نظام و ایران، انتخابات این دوره از حساسیت خاصی برخوردار است که مردم باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

رحیمی گفت: مجلس به دلیل وظیفه قانون گذاری، تعیین راه نقشه یک کشور، ماموریت و مسوولیت نظارتی که بر عهده دارد از جایگاه ویژه ای برخوردار است و مردم هم باید نسبت به این جایگاه مهم مجلس واقف باشند. 

رئیس پلیس پایتخت افزود: با توجه به تبلیغات ضد نظامی که صورت گرفت حضور گسترده مردم به شدت می تواند تاثیرگذار باشد و مردم باید این موضوع دقت داشته باشد که تضمین آرامش و امنیت کشور  را از طریق انتخابات انجام می شود.

وی همچنین با حضور در شعبه اخذ رای مسجد لرزاده در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ملت بزرگ و بصیر ایران با حضور پرشور خود در پای صندوق های رأی به استکبار جهانی نشان داد که بر سر انقلاب خود محکم ایستاده است. 
رحیمی ادامه داد: نیروی انتظامی تهران بزرگ این حضور میلیونی مردم سراسر کشور را در پای صندوق های رأی افتخار خود و مایه سربلندی کشور می‌داند. 
وی گفت: در این دوره انتخابات ۴۵۵۲ شعبه اخذ رای در تهران بزرگ در نظر گرفته شده که ۱۴ هزار همکار نیروی انتظامی برای تامین امنیت آن با عوامل صندوق های رای گیری همکاری می کنند.
رییس پلیس پایتخت افزود: آرامش و امنیت امروز کشور و حوزه های اخذ رای گیری مدیون حضور سربازان خدمتگزاران نیروی انتظامی است و هر شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات امن و سالم برنامه ریزی خاص شده است. 
وی گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی دشمن را شکست خواهد داد و جایگاه مجلس را برای قانونگذاری و تعیین نقشه راه جمهوری اسلامی ایران استحکام خواهد بخشید.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

1071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =