فرماندار شهرکرد:مردم رای‌ دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرکرد گفت: مردم برای رای دادن حضور در شعبه‌های اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این شهرستان به ساعات پایانی موکول نکنند.

عبدالعلی ارژنگ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: فرایند رای گیری انتخابات مجلس یازدهم هم‌اینک در حوزه انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن با حضور مردم در پای صندوق‌های رای در حال برگزاری است.

وی افزود: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در شعبه‌های اخذ رای و برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق روال عادی، از مردم تقاضا می‌شود حضور خود در پای صندوق‌های رای را به ساعات پایانی امروز جمعه دوم اسفند موکل نکنند.

ارژنگ تصریح کرد: یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۴۶ شعبه اخذ رای در شهرستان شهرکرد شامل ۱۴۰ شعبه ثابت و ۶ شعبه سیار در حال برگزاری است.

وی یادآور شد: ۴ هزار نفر عوامل اجرایی، پشتیبانی، امنیتی، انتظامی بازرسی و خدماتی برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن همکاری می‌کنند که از این تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ نفر عوامل اجرایی، پشتیبانی، امنیتی، انتظامی بازرسی و خدماتی مختص برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در شهرستان شهرکرد هستند.

ارژنگ اظهار داشت: تمامی زیرساخت‌های لازم برگزاری پرشور انتخابات در شهرستان شهرکرد فراهم و بدون مشکل است.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.

مردم چهارمحال و بختیاری ۴ نفر را برای حضور در مجلس یازدهم انتخاب می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =