مشارکت مردم در انتخابات عزت و عظمت ایران را به دنبال دارد

تبریز - ایرنا - امام جمعه هریس گفت: مشارکت و حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای سرافرازی، عزت و عظمت ایران را به دنبال دارد.

حجت الاسلام قهرمان احمدی، روز جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران افزود: در این روز مشارکت مردم در انتخابات تابلوی شجاعت، عزت و غیرت در آذربایجان‌شرقی را ترسیم می کند.

وی با بیان این‌که مردم آذربایجان از دیرباز با حضور در صحنه ها مختلف نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده اند، اظهار داشت: امروز نیز آزمون سختی در مقابل مردم ایران قرار داشته چراکه اولین انتخابات در گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای دوباره نقشه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

امام جمعه هریس گفت: شرایط امروز ایجاب می‌کند که برای امنیت پایدار، منافع ملی، لبیک گویی به رهبر معظم انقلاب و دفاع جانانه از خون شهدا به خصوص شهید سلیمانی در پای صندوق‌ های اخذ رای حاضر شویم.

حجت الاسلام احمدی، با بیان این‌ که حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد شایسته وظیفه مهم مردم در این انتخابات است، ادامه داد: مردم این شهرستان در انتخابات گذشته بیش از ۸۵ درصد مشارکت داشته و امروز نیز حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

شهرستان هریس با حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۷۰ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =