انتخابات از مؤلفه‌های اقتدار کشور است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی سپاسداران انقلاب اسلامی پس از انداختن رای خود به صندوق آرا گفت: انتخابات از  جمله مؤلفه‌های اقتدار کشور محسوب می شود، اگر به دنبال کشوری سربلند و با افتخار هستیم، باید در انتخابات شرکت کنیم.

سردار علیرضا تنگسیری روز جمعه در جمع خبرنگاران در حوزه انتخابیبه مسجد النبی گفت: انتخابات فریضه‌ای است که بر ما واجب است، طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید در ساعات اولیه روز انتخابات پای صندوق‌های رای حاضر ‌شویم و رأی دهیم.

سردار تنگسیری افزود: شهدای ما اکنون منتظرند که ما چگونه عمل می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر حضور در انتخابات گفت: انتخابات از  جمله مؤلفه‌های اقتدار کشور محسوب می شود، اگر به دنبال کشوری سربلند و با افتخار هستیم باید در انتخابات شرکت کنیم.

وی در پایان گفت: انجام انتخابات درست از اهمیت به سزایی برخوردار است و باید افرادی را به مجلس بفرستیم که دلسوز مردم و از جنس مردم باشند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هم زمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =