امام جمعه ایرانشهر: انتخابات مظهر وحدت و همدلی است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات مظهر وحدت و همدلی است و باید افرادی که انتخاب می‌شوند به اقتدار اجتماعی و وحدت توجه جدی داشته باشد.

حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوی اخذ رای در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات اظهار اشت:  اگر حضور و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اقتدار ملی افزایش یافته و قدرت و ابهت ایران به جهانیان به اثبات خواهد رسید. 

وی بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که پای انقلاب ایستاده‌اند و امروز با مشارکت در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات شان رغم خواهند زد. 

امام جمعه ایرانشهر گفت: مردم با حضور حداکثری خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افراد اصلح را انتخاب و به مجلس روانه کنند.

امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر نیز اظهار داشت: شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی و قانونی برای هر ایرانی است. 

مولوی عبدالصمد کریم زایی بیان کرد: از مردم دعوت می‌کنم در ساعات اولیه در انتخابات شرکت کنند و به فردی اصلح بدون گرایش مذهبی و قومی رای دهند تا مجلسی قوی و نظامی قوی برای خدمتگزاری به مردم داشته باشیم.

فرماندار ایرانشهر نیز گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۴۵٣ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در حوزه انتخابیه این شهرستان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.

ابوذر کوثری تصریح یکرد: متولدان دوم اسفند سال ۱۳۸۰ و قبل آن می‌توانند با مراجعه به شعب اخذ رای و ارائه شناسنامه و کارت ملی در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: بیش از ٩ هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و امنیتی کار برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایرانشهر را بر عهده دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =