حضور حداکثری در انتخابات تقویت مردم سالاری دینی است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: حضور حداکثری در انتخابات برای یک انتخاب اصلح زمینه‌ساز تقویت و تحکیم بیشتر مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی است.

عبدالرضا سروستانی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: مجلسی که برای تعیین سرنوشت و تداوم مسیر پیشرفت و توسعه کشور حائز اهمیت است باید حضوری آگانه در انتخابات آن رقم زد.

وی بیان کرد: حضور حماسی مردم در هر برهه و مقطعی از تاریخ انقلاب اسلامی که دشمنان چشم طمع به میهن اسلامی داشته‌اند، به گونه‌ای بوده که باعث تحکیم وحدت ملی شده و دشمن را از دسیسه هایش ناامید کرده‌است.

سروستانی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی به‌عنوان یک نظام الهی نقش خود را بخوبی در منطقه ایفا می‌کند و مردم همواره حامی آن هستند.

وی یکی بارزترین نقاط قوت جامعه اسلامی را دموکراسی و مردم سالاری دینی معرفی کرد و گفت: همه‌ کسانی که علاقه مند به سرنوشت مملکت هستند با هر گرایش و جریانی که هماهنگ باشند به پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و با رای خود تیری به سینه دشمنان و بدخواهان نظام خواهند زد.

سروستانی ادامه داد: آن‌چه حائز اهمیت است در مرحله اول حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و در مرحله دوم انتخاب نمایندگانی است که بتوانند برای جامعه مفید باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: اعتقاد و التزام عملی به اسلام  و اقتصاد مقاومتی که تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است وقطع نظر از وابستگی، تلاش برای حل مشکلات موجود جامعه و ایجاد فضای مناسب برای ارتقای شاخص‌های توسعه همه جانبه جامعه اسلامی از مهمترین ویژگی‏‌های نماینده مجلس محسوب می‌شود.

استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که هم اکنون ۶۶ نامزد برای دستیابی به آنها در حال رقابت انتخاباتی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =