۲ اسفند ۱۳۹۸، ۱۱:۲۲
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 83683327
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حضور باشکوه مردم هویزه از زمان اولیه رای‌گیری پای صندوق‌های رای

اهواز-ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه و رییس هیات اجرایی گفت: مردم این شهرستان از ساعت اولیه آغاز رای‌گیری (هشت صبح) پای صندوق‌های رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

حبیب عفری مفرد جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز مردم شهرستان هویزه همچون دوره‌های قبل با آغاز زمان رای گیری با حضور با شکوه خود ثابت کردند که همواره در صحنه حضور دارند و از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور پررنگ مردم در این دوره از انتخابات پاسخی کوبنده به دسیسه های دشمنان است افزود: در تمامی دوره های انتخابات مردم این شهرستان بیشترین میزان حضور را داشتند و در این دوره نیز مردم هویزه با حضور حداکثری در پای صندوق های رای حماسه می آفرینند.

عفری مفرد گفت: ۳۹ شعبه اخذ رای شامل ۱۹ شعبه سیار و ۲۰ شعبه ثابت در شهرستان هویزه وجود دارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه ضمن دعوت مردم این شهرستان برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای ادامه داد: شعب اخذ رای در بخش مرکزی و نیسان این شهرستان مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند اظهار داشت: ۲۵ هزار تعرفه رای برای این شهرستان تهیه شده است.

شهرستان هویزه جزء حوزه انتخابیه شهرستان دشت آزادگان است.

هویزه با جمعیت ۱۹ هزار و ۴۸۱ نفر در غرب استان و در فاصله صد کیلومتری از اهواز واقع است.

۸۹۱ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان ثبت نام کرده بودند که ۶۶۳ نفر (۷۷ درصد) در هیات‌های اجرایی و ۳۹۲ نفر در شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.

خوزستان دارای ۱۸ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha