مباد دشمنان را شادمان کنیم که سردار تنهاست

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری خود حضور در انتخابات را وفای عهد به سردار سلیمانی خواند و نوشت: مباد دشمنان را شادمان کنیم که سردار تنهاست.

سید عباس صالحی در پیام توئیتری خود آورد: جمعه دیگر و دوباره یاد سوگ سردار. او که مرزبان ایران بود تا از خاک میهن، غباری به تاراج نرود.

با او در تشییع‌اش هم‌آوا شدیم تا این کهن بوم را پاس داریم.

وی افزود: حضورمان در انتخابات وفای به این عهد است. مباد دشمنان را شادمان کنیم که سردار تنهاست.

سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق (حشد الشعبی) به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در مسیر فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند. سپهبد شهید سلیمانی میان انبوه جمعیت دلدادگان و دوستدارانش چهارشنبه (۱۸ دی) و بعد از تشییع در شهرهای مقدس قم و مشهد و تهران و استان خوزستان همانطور که وصیت کرده بود در کنار همرزمانش در محل گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شد.  

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =