آماده باش نیروهای امداد و نجات هلال احمر زنجان در روز انتخابات

زنجان – ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر این استان امروز همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده باش برای ارائه خدمات لازم هستند.

شهرام میرزایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جمعیت هلال احمر استان زنجان در ۱۶ پایگاه ثابت و موقت به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات امدادی به مسافران و رانندگان عبوری از جاده ها فعال هستند که این مهم همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی دو چندان شده است.
به گفته وی، علاوه بر این پایگاه ها در سطح شعب استان زنجان نیز هشت پایگاه پشتیبان فعال است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ۲۵۰ نجاتگر برای ارائه خدمات امدادی در این استان با تجهیزات کامل زمستانی فعال هستند.
میرزایی خاطرنشان کرد: ۴۰ دستگاه خودرو برای امدادرسانی داریم که از این تعداد ۱۸ دستگاه آمبولانس، ۱۰ دستگاه خودروی کمک دار امداد و سایر ماشین آلات امدادی و چند منظوره، هشت دستگاه خودروی نجات است.
وی تاکید کرد: همه پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =