رای اولی های البرز به فرمان رهبری لبیک می گویند

کرج - ایرنا- استاندار و رییس شورای آموزش و پرورش اعلام کرد: امروز دانش آموزان رای اولی این استان با شعار " رای من ، سرنوشت من" به جهاد و فرمان سیاسی– اجتماعی رهبر معظم انقلاب لبیک می گویند.

عزیزاله شهبازی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه رای اولی های استان امروز آماده باش فراخوان جهاد سیاسی - اجتماعی رهبر معظم انقلاب اسلامی شده اند، یادآورشد: دانش آموزان رای اولی با حضوری پرشور و آگاهانه برگ زرین دیگری را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران رقم می زنند.

وی خاطرنشان کرد: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان  ۸۵ هزار دانش آموز رای اولی در پای صندوق های اخذ رای استان البرز حضور می یابند.

در شرایط کنونی که دشمنان به دنبال کم رنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات هستند، نسل نو همگام با سایر اقشار مردم می آید تا خط قرمز روی اهداف ضد اسلامی  دشمنان بکشد و در مشارکت سیاسی نمره بیست را در کارنامه ملی انتخابات  ثبت برساند.

شهبازی بیان داشت: دانش آموزان رای اولی در نخستین تجربه خود درتعیین سرنوشت ملی و انتخاب نمایندگان برگزیده و اصلح، در کنار مادران ،پدران ، برادران و خواهران خویش حضور پیدا می کنند تا بگویند ایران را دوست دارند و پاسدارانقلابند.

وی ادامه داد: به منظورآگاهی بخشی به دانش آموزان رای اولی درزمینه مردم سالاری دینی و انتخابات، نشست های روشنگری در قالب کرسی های آزاد اندیشی در استان البرز برگزار شد.

 استاندار البرز تاکید کرد: شرکت درانتخابات یک وظیفه ملی است زیرا همه ما باید با مشارکت در عرصه های ملی و انقلابی نسبت به امام و شهدا ادای دین کنیم و به سرنوشت کشور اهمیت دهیم.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

انتخابات مجلس یازدهم  در استان البرز با حضور ۱۱۵ نامزد  انتخاباتی در حال برگزاری است .

البرز سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

از جمعیت سه میلیون نفری استان البرز حدود یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر  واجد شرایط رای دادن هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =