استعلام به صورت آنلاین در شعب انتخابات همدان صورت می‌گیرد

همدان- ایرنا- مسوول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات همدان گفت: فرایند انتخابات شامل استعلام توسط دستگاه‌های احراز هویت به صورت آنلاین در شعب اخذ رای این استان صورت می‌گیرد.

محمدحسن میرزایی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۸ درصد مازاد بر تعداد شعب اخذ رای شهری و روستایی، دستگاه احراز هویت اختصاص یافته است.

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری همدان بیان کرد: هیچگونه مشکل زیرساختی در برگزاری انتخابات وجود نداشته است و انتخابات به صورت مطلوب در حال برگزاری است.

وی اظهار داشـت: دستگاه های مازاد در فرمانداری و نزدیکترین محل به شعب اخذ رای مستقر شده تا در صورت بروز نقص فنی برای دستگاه های موجود در شعب، در کمترین زمان بتوان آنها را جایگزین کرد.

میرزایی اضافه کرد: با استفاده از دستگاه احراز هویت الکترونیکی می توان از رای تکراری، رای دادن با استفاده از شناسنامه متوفیان و رای دادن افراد زیر ۱۸ سال جلوگیری کرد.

۱۴۰ داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان همدان برای تکیه زدن به ۹ کرسی با هم رقابت می‌کنند این استان با یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر جمعیت، ۱۰ شهرستان و هفت حوزه انتخابیه اصلی، ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =