۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۴
کد خبرنگار: 1494
کد خبر: 83683061
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

صف‌های طولانی در شعب اخذ رای دزفول

دزفول - ایرنا - مردم شهرستان دزفول از دقایق اولیه آغاز فرآیند رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور در شعبه‌های اخذ رای، آرای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش ایرنا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت امروز جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ همزمان با سراسر کشور در شهرستان دزفول آغاز شد.
هم اکنون صفوف به هم پیوسته و جمعیت فشرده در بسیاری از شعب اخذ رای شهر دزفول و همچنین شهرهای اقماری از جمله صفی‌آباد، میانرود، شهر امام، منتظران، شهیون، سردشت و دیگر شهرها و روستاهای این شهرستان مشاهده می‌شود و اعضای شعب در حال اخذ آرای مردم هستند.
حضور زنان و مردان و پیر و جوان در صف‌های به هم پیوسته رای گیری در شهرستان دزفول شور و شعفی وصف ناشدنی به انتخابات این دوره بخشیده است.
گزارش‌های دریافتی از شعب اخذ رای دزفول از جمله مسجد نجفی، حسینیه امام رضا(ع)، امامزاده سبزقبا(ع)، مسجد آقا حبیب، مسجد نور و سایر شعب اخذ رای حاکی از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم در انتخابات و تشکیل صف‌های طولانی است.

سمیه روزه‌دار یکی از شهروندان دزفول پس از انداختن رای خود در صندوق به خبرنگار ایرنا گفت: با شرکت در انتخابات از حق انتخابم به امید تغییر مثبت در شهرستان دزفول استفاده کردم.
وی ویژگی‌های نماینده اصلح را ولایتمداری، داشتن تخصص، تقوا، تعهد و وابسته نبودن به گروه‌های خاص و صاحبان قدرت دانست و افزود: نماینده باید بینش سیاسی و اجتماعی قابل قبولی داشته باشد.
روزه‌دار اظهارداشت: برخی افراد در زمان تبلیغات انتخابات، هزینه‌های نجومی با منابع نامشخص داشتند که نباید به چنین افرادی رای داد.

فاطمه سگوند یک شهروند دیگر نیز علت شرکت در انتخابات امسال را پایداری نظام جمهوری اسلامی و احترام به خون سردار سلیمانی و شهیدان دانست و گفت: پایبندی به آرمان‌های انقلاب، امانتداری و فساد ستیزی از ویژگی‌های نماینده اصلح هستند.
وی افزود: فردی که به عنوان نماینده یک شهرستان در مجلس حاضر می‌شود نباید اهل باند و حزب بازی باشد بلکه باید به فکر همه اقشار مردم باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دزفول درخصوص برگزاری انتخابات در این شهرستان گفت : فرآیند رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز جمعه دوم اسفندماه ۹۸ در تمامی ۳۱۵ شعبه اخذ رای شهرستان دزفول همزمان با سراسر کشور آغاز شده است. 

امید بن عباس افزود: مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه دزفول با پیشینه حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر پای صندوق‌های اخذ رای حاضر می‌شوند تا با آرای خود سهم و نقش سازنده‌ای در تعیین سرنوشت خویش و میهن اسلامی داشته باشند.

وی اظهارداشت: مردم به منظور شرکت در فرآیند رای گیری باید علاوه بر شناسنامه، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دزفول از مردم این شهرستان دعوت کرد با حضور آگاهانه و پرشور خود برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ملت بزرگ ایران ثبت کنند.

وی افزود: فرآیند انتخابات تا پایان ساعت ۱۸ امروز در تمامی شعب اخذ رای ادامه خواهد داشت و همچنین درصورت تمدید زمان رای‌گیری از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابیه شهرستان دزفول اطلاع رسانی می‌شود.

شهرستان دزفول با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =