توزیع یک میلیون و ۶۰ هزار تعرفه رای در شعب اخذ رای قزوین

قزوین - ایرنا - یک میلیون و ۶۰ هزار تعرفه برگ رای بین شعب اخذ رای حوزه‌های انتخابیه استان قزوین در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توزیع شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تعرفه لازم از سوی انتخابات برای شعب اخذ رای در استان تهیه شده به گونه ای که حتی اگر مشارکت ۱۰۰ درصدی باشد نیز کمبودی در این خصوص وجود نخواهد داشت،اظهار داشت: ۱۰۴۰ شعبه اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز در سه حوزه انتخابیه استان قزوین برپا شده اند.

اسدالله حمزه ای یادآور شد: ۹۲۵ هزار نفر در استان قزوین در استان قزوین واجد شرایط رای دهی هستند.

وی همچنین گفت: با تمهیدات اندیشیده شده در ستاد انتخابات و استفاده از تجارب انتخابات های قبلی، پیش بینی می شود شعبات اخذ رای با کمبود تعرفه روبرو نشود اما در صورت اعلام مسئولان شعب، تعرفه ها  به سرعت به شعب مربوطه ارسال خواهند شد.

این مسوول خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی دست اندرکاران ستاد انتخابات استان، همه تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات سالم در استان قزوین اندیشیده شده است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز جمعه دوم اسفند ماه در سراسر کشور آغاز شده است.

استان قزوین در این دوره از انتخابات مانند ادوار قبلی دارای سه حوزه اتتخابیه با چهار کرسی نمایندگی است.

۱۳۹ نامزد از حوزه های انتخابیه استان قزوین تایید صلاحیت شده بودند که با انصراف ۵۲ نفر، ۸۷ نفر بخت خود را برای کسب رای از مردم و حضور در خانه ملت محک می رنند.

حوزه انتخابیه قزوین-آبیک-البرز دارای ۲ کرسی نمایندگی مجلس و حوزه های انتخابیه تاکستان و بوئین زهرا-اوج نیز هرکدام دارای یک کرسی نمایندگی هستند.

۹۲۵ هزار و ۴۷۸ شهروند در استان قزوین واجد شرایط رای دهی هستند که از این تعداد ۴۴ هزار و ۳۱۸ نفر رای اولی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =