حضور پر شور مردم کهگیلویه وبویراحمد (دیار آریوبرزن) پای صندوق های رای

یاسوج- ایرنا- مردم قدرشناس، وفادار و همیشه در صحنه کهگیلویه وبویراحمد از همان ساعات اولیه صبح در صفوفی فشرده و دشمن هراس با شور، نشاط و امید و با حضور در شعب اخذ رای آماده خلق حماسه ای دیگر در این آزمون سیاسی شده اند.

به گزارش ایرنا، گزارش خبرنگاران ایرنا از جای جای این استان، شهرها و مناطق مختلف حاکی از حضور بانشاط و امیدآفرین مردم در پای صندوق های رای است.

مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد که همواره در همه صحنه های حساس و سرنوشت ساز با بینش عمیق و سیاسی خود حضوری افتخار آمیز داشته اند این بار نیز آماده اند تا با حضوری متفاوت برگ زرین دیگری را به افتخارات خود بیفزایند.

مردم استان در مکان های اعلام شده برای رای گیری از ساعتی پیش حاضر شدند تا نماینده خود در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنند.

این انتخابات که از ساعت هشت صبح امروز شروع شده تا ۱۰ ساعت بعد و تا ساعت ۱۸ عصر ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد که در شعبه اخذ رای شماره ۲۴ یاسوج حضور پیدا کرده بود نیز در این زمینه به خبرنگاران گفت: بر اساس وظیفه شرعی و دینی خود آمده ام تا در این صحنه ملی و سرنوشت ساز شرکت کنم.

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی تصریح کرد: صفوف منظم و فشرده مردم در همین آغاز روز رای گیری نشان می دهد که مردم وفادار و انقلابی کهگیلویه وبویراحمد حماسه ای دیگر از جنس غیرت و وفاداری به نظام و انقلاب را خلق خواهند کرد.

 استاندار کهگیلویه وبویرحمد نیز تعداد واجدان شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان را ۵۴۳ هزار ۶۹۶ نفر ذکر کرد و گفت: ۲۷ هزار و ۹۵۳ نفر از این تعداد برای نخستین بار تجربه حضور و مشارکت سیاسی در انتخابات را بدست خواهند آورد.

حسین کلانتری تصریح کرد: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۸۰۴ شعبه اخذ رای در ۳ حوزه انتخابیه استان در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۳۹۴ شعبه ثابت و ۳۱۰ شعبه سیار است.

از این مجموع شعب اخذ رای در استان، ۲۴۹ شعبه در شهرستان بویراحمد، ۱۷۰ شعبه در شهرستان کهگیلویه، ۱۰۷ شعبه در شهرستان گچساران، ۷۱ شعبه در بهمئی، ۵۸ شعبه در دنا، ۶۴ شعبه در چرام، ۳۸ شعبه در لنده و ۴۶ شعبه در باشت آرای مردم را جمع آوری خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =