استاندار همدان: مردم رای دادن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر اینکه شهروندان رای دادن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند گفت: تجربه ثابت کرده آخرین ساعات روز شاهد ازدحام در شعب خواهیم بود.

سید سعید شاهرخی روز جمعه با حضور در شعبه انتخابات مخابرات پس از رای دادن گفت: امروز حماسه جدیدی را از ملت ایران به ویژه مردم انقلابی استان همدان شاهد هستیم که به خاطر اسلام، ایران، عزت و اعتلای کشور به ندای رهبری فرزانه انقلاب لبیک گفته و پای صندوق های رای حاضر شدند.

وی افزود: طبق آخرین گزارش های دریافتی در سراسر شعبه های اخذ رای فعالیت طبق برنامه آغاز شده و تمامی عوامل آماده اخذ رای از مردم هستند.

استاندار همدان بیان کرد: حضور معنادار مردم انقلابی همدان از نخستین ساعات در پای صندوق های رای موید این است که امروز برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان ثبت می شود.

شاهرخی ابراز امیدواری کرد: در پایان کار شاهد مشارکت حداکثری از مردم استان همدان شاهد باشیم.

وی اظهار داشت: برای نظارت عالیه بر فرایند انتخابات در ستاد انتخابات واقع در استانداری  همدان به صورت مانیتورینگ و سیستمی تمامی شعب اخذ رای در سراسر استان به صورت آنلاین رصد کرده ایم.

استاندار همدان ادامه داد: روند برگزاری انتخابات بسیار عالی بوده و امیداریم این روند رضایت بخش تا پایان زمان رای گیری ادامه داشته باشد. 

شاهرخی افزود: فرایند رای گیری به مدت ۱۰ ساعت ادامه دارد در صورت تقاضا فرمانداران و تایید وزیر کشور این زمان تمدید می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =