دعوت نماینده ولی فقیه در لرستان برای شرکت مردم در انتخابات

خرم‌آباد - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی از مردم برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

در این پیام آمده است: سپاس و ستایش به درگاه الهی که با برپایی نظام جمهوری اسلامی ملت ما را از نعمت انتخاب و انتخابات برخوردار نمود.

این پیام می‌افزاید: انتخابات در سراسر کشور یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در کشور ما با سلامت و همراه با رقابت برگزار می‌شود.

این پیام اضافه می کند: از آنجا که مجلس شورای اسلامی یکی از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی است و نقش مهمی در قانون گذاری، نظارت و تصمیم سازی‌های مهم دارد و در صورت برخورداری از ترکیبی متدین، انقلابی، شجاع، حامی محرومین، به دور از اشرافی گری و دنیا طلبی همراه با تدبیر و برنامه، دانایی و توانایی، می‌تواند زمینه‌ساز حل مشکلات مردم و جامعه باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان می افزاید: اینجانب از آحاد مردم متدین، بصیر، دشمن شناس و انقلابی استان لرستان دعوت می‌نمایم که در انتخابات مهم و سرنوشت ساز دوم اسفند حضور پر از شور و شعور خویش را به نمایش بگذارند و در سرنوشت خویش، جامعه و میهن اسلامی مشارکت همه جانبه نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی اضافه می کند: بدیهی است چنین مشارکتی با قصد قربت، موجب رضایت حضرت ولی عصر (عج) خشنودی روح مطهر امام راحل و شهیدان سرافراز و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) خواهد بود.

این پیام می افزاید: نتیجه انتخابات هر چه باشد، موفقیت و سرافرازی ملت ایران و برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار و درخشان استان ولایتمدار و انقلابی لرستان رقم خواهد خورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =