آغاز انتقام سخت هرمزگانی‌ها از خون سردار دل‌ها

بندرعباس- ایرنا- سومین سیلی و انتقام سخت مردم هرمزگان از خون سردار دل‌ها سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" در پای صندوق‌های رای آغاز شد.

امروز جمعه دوم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود هشت دنیا شاهد اقتدار و خروش‌ کرانه‌نشینان خلیج فارس و دریادلان هرمزگانی شده است که سال‌ها مدافعان آب‌های خلیج فارس نام گرفته‌اند.

امروز مردم از هر جناح و مذهبی و با هر دیدگاهی در این انتخابات شرکت کرده تا با هر رای خود موشکی به قلب دشمن بزنند و دنیا شاهد سومین سیلی و انتقام سخت ایرانیان از آمریکا و تمام مستکبران عالم باشد.

مردم این استان از ابتدای صبح رای‌گیری در پای صندوق‌های رای حاضر شده‌اند تا با انتخاب‌های خود سومین سیلی سخت را در مقابل دخالت‌ها و زیاده‌خواهی‌های مستکبران عالم نشان دهند؛ مستکبرانی که ۴۰ سال است برای نابودی انقلاب اسلامی و درهم شکستن اقتدار ایران دست و پا می‌زنند.

روزی با جنگ تحمیلی، روزی با سرنگونی هواپیمای مسافربری بر روی آب‌های خلیج فارس، ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، راه‌اندازی آشوب‌های خیابانی و حمایت از براندازان انقلاب اسلامی و روزی هم در خارج از مرزهای ایران با راه‌اندازی گروه‌های تکفیری و سپس با شیوه‌ای بسیار بزدلانه در ترور و به شهادت رساندن فرمانده‌ قهرمان خستگی‌ناپذیرمان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمان و همراهانش.

از ابتدای صبح کرانه‌نشینان خلیج فارس در استان هرمزگان به یاد حاج قاسم که سال‌ها در پای صندوق‌های رای در کنار مردم خود بود، حاضر شده‌اند تا با انتخاب خود مردان و زنانی را به بهارستان بفرستند که مدافع مکتب انسانیت، آزادگی و صلابت مردانی باشند که مردانه پای انقلاب اسلامی ایستادند.

مردم هرمزگان امروز آماده در صف‌های رای از مکتب انسانیت مردی دفاع می‌کنند که در قله دفاع از مقاومت و انسانیت بود، حاج قاسم همان سردار دل‌ها که از همان روز اول دفاع مقدس تا آخرین روز آن در مقابل یک جهان صدامی‌ ایستاد؛ او قدم به قدم، سنگر به سنگر، هور تا به اروند، خط به خط، قله به قله، روستا به روستا و شهر به شهرِ خوزستان، کرمانشاه و ایلام کنار سربازانش مقابل دشمنان بعثی و منافقان و ستون پنجم‌ها ایستاد اما ذره‌ای عقب ننشست.

فرمانده شجاع نبردهای سخت جنوب و غرب کشور بعد از هشت سال مجاهدت خستگی‌ناپذیر باز از حرکت نایستاد و مقاوم‌تر برای حفظ امنیت و اقتدار کشور نجات‌بخش مردم شرق و غرب از دست قاچاقچیان مواد مخدر بود؛ او که جانباز دوران دفاع مقدس بود اما باز هم خود را نه تنها وقف مردم ایران کرد که مرزهای دل‌دادگی به اسلام را هزاران کیلومتر از مرزهای ایران گسترش داد و برای جان انسانیت تا آزادسازی جنوب لبنان پیش رفت.

مردم هرمزگان امروز آمده‌اند تا سیلی بر سر صورت مستکبرانی بزنند که حاج قاسم، مرد سربلند ایران‌شان را از آن‌ها گرفتند، او که اکسیر اخلاص خود را در دنیا پراکنده کرد تا همه آزادی‌خواهان در دنیا نفس تازه کنند؛ همان دلیرمردی که بازهم نخستین سرباز مقاومت شد و پای در حلب محاصره شده به دست داعشی‌ها، گذاشت تا ایران و مردمش زیر چکمه‌های وحشی‌صفتان خوار نشوند و دنیا به چشم خود دید که حاج قاسم ما آن مبتکر سقوط داعش چگونه پرچم داعشی‌ها را به زمین کوبید.

مردم دریادل هرمزگان امروز در دفاع از آرمان‌های مرد صلابت و اقتدار و فرمانده‌ شجاع لشکر ۴۱ ثارالله دفاع مقدس که دریایی از خاطره از او در دل دارند، در میدان انتخابات به صف شده‌اند تا به شخصیتی که بالاترین جایگاه نظامی کشور را داشت اما ذره‌ای تکبر نداشت و ساده‌زیستی که از جایگاه و مقام انسانی‌اش سوءاستفاده نکرد و به فکر رانت و اشرافی‌گری نبود، دفاع کنند.

ساحل‌نشینان هرمزگان می‌خواهند به افرادی رای بدهند که هم‌چون حاج قاسم مجاهد، خستگی‌ناپذیر بود، اهل حزب و حزب‌گرایی نبود اما در میدان نبرد قهرمان سیاست بود و در اوج قدرت هم متواضع و خداترس بود و هم حرف و عملش یکی بود.

امروز مستکبران دنیا شاهد رای هرمزگانی‌ها به افرادی هستند که در راه شجاعت و مردانگی، راه سردار دل‌ها را انتخاب خواهند کرد؛ همان حاج قاسم سرباز انقلاب که چهلمین روز شهادتش با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یکی شد، ۴۰ سال برای وطن سربازی کرد اما ذره‌ای از مسیر ولایت خارج نشد.

مردم هرمزگان امروز در پای صندوق‌هایی حاضر شده‌اند تا به کسانی رای بدهند که خط قرمز آن‌ها اعتقاد عملی به ولایت فقیه است؛ چون سفارش و وصیت شهید قاسم سلیمانی است؛ او که وصیت کرده است:«با جان و دل به توصیه و تذکرات او به‌عنوان طبیب حقیقی شرعی و علمی، عمل کنید، کسی که در جمهوری اسلامی می‌خواهد مسئولیتی را احراز کند، شرط اساسی آن [این است که] اعتقاد حقیقی و عمل به ولایت فقیه داشته باشد».

رای‌دهندگان امروز با انتخاب افراد پاکدست، سیلی سومی را به مستکبران عالم می‌زنند چون به خوبی می‌دانند که پهلوان مردِ آسمانی‌شان جان خود را نه تنها فدای ایران که فدای جهان کرد تا آزادی‌خواهان دنیا نیز بیدارتر شده و بدانند که ظلم آمریکا و اسراییل با مقاومت مردان خستگی‌ناپذیر پایدار نخواهد ماند.

کرانه‌نشینان هرمزگان امروز با انگشت‌هایشان انتقام سختی از دست‌ها و بدن تکه تکه شده فرمانده‌ خود خواهند گرفت، زیرا به خوبی آن شب سخت را به یاد دارند که منفورترین آدم‌های روی زمین او را در شب جمعه‌ای چه بزدلاانه تکه تکه کردند؛ آن‌هایی که برای نبودن "قاسم سلیمانی" سال‌ها دست و پا می‌زدند اما نمی‌دانستند قهرمان شجاع ایران با شهادتش در دل‌ها زنده‌تر می‌شود و مردم ایران بیدار و متحدتر.

 ۴۴ نامزد تایید صلاحیت شده در هرمزگان شامل ۲۵ نفر از حوزه انتخابیه حوزه مرکزی شامل بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و بوموسی، ۱۰ نفرحوزه غرب هرمزگان شامل بندرلنگه، بستک و پارسیان و ۹ نفر در حوزه شرق هرمزگان شامل میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد وارد عرصه رقابت برای پنج کرسی نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.
هرمزگان دارای پنج کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی شامل، حوزه مرکزی شامل بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و بوموسی سه نفر، حوزه شرق هرمزگان شامل، میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد یک نفر و درحوزه غرب این استان ازقبیل، بندرلنگه، بستک و پارسیان یک نفر است.
براساس سرشماری سال ۹۵ استان هرمزگان، یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد یک‌میلیون و۱۷۴هزار و۱۶۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که بر این اساس ۷۲هزار و ۴۰۲نفر رای اولی در هرمزگان نماینده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را انتخاب می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =