۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۱
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 83682706
۰ نفر

برچسب‌ها

رای گیری در ۹۸ شعبه اخذ رای قشم

قشم- ایرنا- ۹۸ شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان قشم به اخذ رای مردم مشغول هستند.

رییس ستاد انتخابات قشم روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در بخش مرکزی ۶۷ صندوق در نقاط مختلف ایجاد شده، که  که ۳۰ شعبه آن در شهرهای قشم و درگهان قرار دارد.

عباس ماژین با اشاره به وجود سه شعبه سیار در شهرهای بخش مرکزی افزود: در روستاهای بخش مرکزی نیز ۲۹ شعبه ثابت و هشت شعبه سیار کار جمع اوری آرای مردم را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: در بخش شهاب قشم نیز ۱۲ شعبه وجود دارد که در مجموع هشت شعبه ثابت و  چهار شعبه سیار در شهر و روستاهای این بخش فعال هستند.

ماژین تصریح کرد: ۱۹ شعبه اخذ رای در بخش حَرّای قشم فعال هستند که شامل یک شعبه ثابت و یک شعبه سیار شهری و هفت شعبه ثابت به همراه ۱۰ شعبه سیار روستایی است.

وی افزود: بخشداران و مسایر مسوولان از تمام ابزارها و امکانات لازم برای مشارکت  حداکثری مردم در انتخابات استفاده کرده‌اند.

 ۲۵ نامزد تایید صلاحیت شده در حوزه مرکزی استان هرمزگان بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و بوموسی برای سه کرسی نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت به موازات ساحل استان هرمزگان و در میان آب‌های خلیج فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =