کشف ۱۵۰ کیلو گرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس پایتخت و کرمان

تهران - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری هشت قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان کرمان خبر داد و گفت: ۱۰۲ کیلو حشیش و ۴۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در این عملیات کشف شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور با همکاری سایر همدستانش به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی توسط ماموران عملیات پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد متهم اصلی پرونده پس از تهیه مواد مخدر قصد دارد با دو دستگاه پژو پس از گذشتن از استان یزد به شهر تهران محموله مواد مخدر را منتقل کند.

این مسئول با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات پایگاه های چهارم به استان کرمان اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان ۲ خودرو متهمان در محور مواصلاتی "کرمان- یزد" شناسایی و در یک عملیات مشترک هر دو خودرو متوقف و سرنشینان آن دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه هشت متهم دستگیر شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو ها ۱۰۲ کیلو  حشیش و ۴۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و  ۱۸۶ عدد وافورکشف شد.

حسنوند با اشاره به اینکه متهمان در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اقرار کردند، یادآور شد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگران مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha