حضور یک صهیونیست در کنفرانس دوحه، صدای جوانان قطری را در آورد

تهران- ایرنا- حضور یک مسئول صهیونیستی در یک کنفرانس بین‌المللی در دوحه پایتخت قطر موجب خشم جوانان و فعالان قطری شد.

به نوشته پایگاه خبری العهد، دوحه دوشنبه هفته جاری میزبان  کنفرانس بین‌المللی "حمایت از کودکان" بود که  "فرید ویندمان" مدیر اجرایی موسسه موسوم به "شورای داخلی اسرائیل برای کودکان"  به دعوت کمیته ناظر بر این کنفرانس در آن حضور داشت.

گروه "جوانان قطری ضد عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی" با راه اندازی  هشتگ "عادی‌سازی را تمام کنید" به حضور این مسئول صهیونیستی در دوحه اعتراض و آن را محکوم کردند.

این گروه اعلام کرد، دعوت از یک مسئول صهیونیستی و بی شرمی او در صحبت از کودکان آن هم درحالی که کشتار کودکان فلسطینی و نقض حقوق آنان از سوی رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان ادامه دارد، باید محکوم شود.

علاوه بر این تعدادی از کاربران قطری عدم تعامل مثبت قطر با کمپین‌های ضد عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

"محمد شیب" یکی از فعالان قطری در صفحه توییتر خود نوشت، چرا هیچ کس صدای کسانی که مخالف عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی هستند، نمی‌شنود؟ زیرا بیشتر حاکمان عرب تسلیم صهیونیست‌ها شده و عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر را تحمیل می‌کنند.

"طه احمد"  و " خالد المری" از دیگر فعلالان  قطری در شبکه های اجتماعی نیز با توییت های مشابه  حضور یک صهیونیست در کنفرانس دوحه و بی توجهی سران کشورشان به این موضوع را محکوم کردند.

این در حالی است که "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز ضمن اعلام سیر صعودی عادی سازی روابط کشورهای عربی  با این رژیم گفت، نمی تواند تعداد سفرهای محرمانه اش به کشورهای عربی را فاش کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha