فرماندار خوشاب: شرکت در انتخابات تداوم راه شهدا است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: شهدا برای امنیت و عزت انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند لذا شرکت در انتخابات تداوم راه شهدا و ایثارگران و بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

امان‌الله خدمتگزار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای نمایش وحدت ملی است که مسیر پیشرفت، امنیت و عزت نظام جمهوری اسلامی را تضمین می‌کند.

وی ادامه داد: دشمنان در تلاش حداکثری برای ضربه زدن به انقلاب و نظام هستند که در این شرایط حضور گسترده آحاد جامعه پای صندوق های رای حمایت از نظام و آرمان‌های انقلاب است.

وی گفت: برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری ۴۴۰ نفر در بخش‌های مختلف اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان خوشاب مشغول فعالیت هستند.

فرماندار خوشاب افزود: ۴۷ شعبه ثابت و سیار اخذ رای برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن دارای دو کرسی نمایندگی مجلس است.

۱۸ نفر از مجموع ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی را نمایندگان خراسان رضوی در خانه ملت تشکیل می‌دهند.        

"حوزه مشهد و کلات" با پنج نماینده در مجلس شورای اسلامی، بزرگترین حوزه انتخاباتی از نظر شمار جمعیت و تعداد نمایندگان در میان ۱۲ حوزه انتخاباتی فعال در خراسان رضوی محسوب می‌شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری نیز برای انتخاب یک نماینده خراسان رضوی در آن مجلس بطور همزمان دوم اسفند برگزار خواهد شد.

۶ نفر از ۸۸ نماینده مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان مردم استان خراسان رضوی در جمع خبرگان هستند.

سلطان آباد، مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha