۱۰ نامزد نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه کاشمر انصراف دادند

مشهد- ایرنا- فرماندار شهرستان کاشمر گفت: ۱۰ نفر از نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل‎آباد انصراف دادند.

مسلم ساقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۷ نفر از نامزدهای نمایندگی در این حوزه برای تصاحب یک کرسی مجلس رقابت دارند. 

وی ادامه داد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در فضای آرام و سالم اندیشیده شده و تمام اقلام و ملزومات از جمله تعرفه، مهر انتخابات، لوازم اداری از مرکز استان به شهرستان منتقل شده است. 

وی گفت: برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۰۰شعبه اخذ رای ثابت، سیار شهری و روستایی در این حوزه انتخابیه پیش بینی شده که از این تعداد ۲۵ شعبه شامل ۹ شعبه سیار و ۱۶شعبه ثابت مربوط به حوزه فرعی بخش کوهسرخ و ۷۵ شعبه در شهر کاشمر و روستاهای بخش مرکزی است.

ساقی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار نفر دست‌اندرکار انتخابات در حوزه اجرا، نظارت، بازرسی و محافظت از شعب انجام وظیفه خواهند کرد افزود: جلسات مختلف آموزشی توجیهی برای همه آنان برگزار شده و شرح وظایف هر یک براساس دفترچه راهنما که از سوی ستاد انتخابات ارسال گردیده آموزش داده شده است.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =