بُرد شهرداری گنبدکاووس مقابل صدرنشین لیگ برتر والیبال

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر کشور با ارائه یک بازی منسجم موفق به شکست شهرداری ورامین صدرنشین لیگ برتر با نتیجه سه بر یک شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در مسابقه این دو تیم که عصر چهارشنبه در سالن مملو از تماشاگر المپیک شهر گنبدکاووس برگزار شد، شاگردان عظیم جزیده در یک بازی حساب شده موفق به شکست صدرنشین مسابقات لیگ برتر شدند و سه امتیاز شیرین این دیدار خانگی را به دست آوردند.

بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس در گیم نخست این مسابقه باوجود عقب افتادن سه امتیاز در ابتدای بازی از میهمان خود که تا امتیاز ۱۶ این فاصله ادامه داشت، موفق شدند با بازی خوب خود در امیتاز ۱۷ با حریف مساوی شده و در حالی که امتیازهای دو تیم برابر پیش می‌رفت، در نهایت تیم شهرداری ورامین توانست این گیم را با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود خود تمام کند.

در گیم دوم اما گنبدی‌ها با حمایت پرشور تماشاگران بازی خوب خود در گیم اول را ادامه دادند و موفق شدند چند امتیاز از حریف پیش افتاده و با حفظ این فاصله و افزایش آن، در نهایت این گیم را با حساب ۲۵ بر ۱۷ به سود خود به پایان ببرند تا هر دو تیم در گیم شماری برابر شوند.

در گیم سوم شهرداری ورامین با بازی خوب خود چند امتیاز از گنبدی‌ها جلو افتاد اما میزبان به بازی برگشت و در امتیاز ۹ دو تیم برابر شدند و در ادامه میزبان به امتیاز ۱۶ رسید که در این امتیاز بازیکن شماره هشت ورامین و در ادامه کادر فنی آن نسبت به تصمیم داور اعتراض کردند و داور هم به این بازیکن کارت زرد نشان داد.

اعتراض ورامینی‌ها سبب درگیری بین برخی بازیکنان دو تیم و سرمربی ورامین با یکی از عوامل اجرایی شد که به این دلیل بازی برای دقایقی متوقف شد اما با شروع مجدد بازی، این گنبدی‌ها بودند که بدون توجه به حاشیه‌سازی ورامینی‌ها، با بازی خوب خود در دفاع و سرویس، این گیم را ۲۵ بر ۲۰ به نفع خود به پایان بردند.

بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس که دو گیم قبلی را با پیروزی پشت سر گذاشته و با تشویق بی وقفه تماشاگران خود، روحیه مضاعفی گرفته بودند، گیم چهارم را بسیار خوب شروع کردند و در نهایت این دست را  هم همانند گیم سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ از آن خود کردند تا با نتیجه سه بر یک، حریف قدرتمند خود را با شکست بدرقه کرده و سه امتیاز شیرین این بازی را از آن خود نمایند.

شهرداری گنبدکاووس با این بُرد ارزشمند به دهمین پیروزی خود در مسابقات لیگ برتر والیبال دست یافت و با ۲۷ امیتاز در رده هفتم جدول قرار دارد.

قضاوت این بازی بر عهده علیرضا غریب به عنوان داور اول و اسماعیل رزقی به عنوان داور دوم بود و آقایان اصغر حاج کاظمی و خلیل یگانه مجد نیز نماینده و ناظر فدراسیون والیبال بودند ضمن اینکه تماشای این بازی به سبب خرید تمامی بلیط‌ها توسط سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان، برای افزون بر سه هزار گنبدی حاضر در سالن رایگان بود.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =