۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83681542
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

قاسمپور: مشکلات فوتبال گریبان نمایندگان ایران در آسیا را گرفت

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال گفت: فوتبال ما مشکلات زیادی دارد و این مشکلات گریبانگیر تیم‌های ایرانی را گرفته و باعث شده تا نتوانند در آسیا به موفقیت برسند.

«ابراهیم قاسمپور» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: نمایندگان ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند نتایج خوبی را کسب کنند و با ناکامی هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا را به پایان رساندند.

وی افزود: فوتبال ما مشکلات زیادی دارد و این مشکلات گریبان تیم‌های ایرانی را گرفته و باعث شده تا نتوانند در آسیا به موفقیت برسند.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: بازی‌های لیگ برتر با لیگ قهرمانان آسیا تفاوت دارد و ساختار فوتبال تیم‌های کشورهای دیگر با ایران تحت هیچ شرایطی قابل قیاس نیست.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تصریح کرد: کشورهای آسیایی توجه‌ ویژه‌ای به تیم‌های پایه‌ای خود دارند و این در حالی است که ما کوچک‌ترین توجهی به این مهم که زیر بنای فوتبال محسوب می‌شود، نداریم.

وی تاکید کرد: زمانی ما کشورهای حاشیه‌نشین خلیج فارس را چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی به راحتی می‌بردیم اما متاسفانه در حال حاضر نتایجی که در مقابل آنها می‌گیریم قابل قبول نیست.

قاسمپور در پایان گفت: اگر می‌خواهیم در فوتبال به موفقیت برسیم باید برنامه‌ریزی دقیق و اصولی داشته باشیم که در حال حاضر فاقد آن هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =